Noční prohlídky hradu

Noční prohlídky hradu budou probíhat v termínech 9., 16. a 30.7. a 13.8. Formou noční prohlídky bude realizována i Hradozámecká noc 27.8.  Oproti předchozím sezonám jsou prohlídky realizovány s jiným příběhem a jinou hereckou skupinou. Doufáme, že se vám budou líbit.  

Začátky prohlídek jsou plánovány na 21.00, při překročení kapacity první prohlídky bude přidávána ještě prohlídka ve 22.00. Ideální je předchozí rezervace na tel. +420 733 161 817, či na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Hrad Roštejn vás zve v roce 2016 na následující akce:

   

 

7. května  - Roštejnský hodokvas - tradiční akce plná šermířských vystoupení a dalšího programu

 

14. – 16. června –  Pohádkový Roštejn - dva dny plné zážitků pro dětské skupiny s programem v hradě i na nádvoří, ke stažení - plakát a elektronická verze přihlášky, v případě zájmu můžeme oba dokumenty poslat i na Váš mail - stačí nás kontaktovat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

2. července – Roštejnské hry  - již IX. ročník -  šermířská vystoupení a večer představení Noci na Karlštejně 

 

9. července - YIASA  - vystoupení tanečníků ze Zimbabwe od 13.00

 

6. srpnaParta starýho Hrouze traditional country and bluegrass band - vystoupení na nádvoří hradu od 13.00, zdarma

 

20. - 21. srpna – Čekání na jeho výsost Karla IV. - živé obrazy ze života v době našeho slavného vládce, prohlídky v půlhodinových intervalech po celou otevírací dobu hradu 

 

27. srpna – Hradozámecká noc - v rámci celorepublikové akce vás zavede do historie hradu

 

Mimo těchto velkých kulturních akcí čeká v průběhu roku na návštěvníky i další bohatý program. Seznam kulturních akcí je průběžně aktualizován.  

 

Joomla templates by a4joomla