Noční prohlídky hradu

Noční prohlídky hradu budou probíhat v termínech 9., 16. a 30.7. a 13.8. Formou noční prohlídky bude realizována i Hradozámecká noc 27.8.  

Začátky prohlídek jsou plánovány na 21.00. Ideální je předchozí rezervace na tel. +420 733 161 817, či na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Hrad Roštejn vás zve v roce 2016 na následující akce:

   

 

7. května  - Roštejnský hodokvas - tradiční akce plná šermířských vystoupení a dalšího programu

 

14. – 16. června –  Pohádkový Roštejn - dva dny plné zážitků pro dětské skupiny s programem v hradě i na nádvoří, ke stažení - plakát a elektronická verze přihlášky, v případě zájmu můžeme oba dokumenty poslat i na Váš mail - stačí nás kontaktovat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   KAPACITA AKCE JE V TUTO CHVÍLI JIŽ PLNĚ ZAREZERVOVÁNA - V PŘÍPADĚ ZÁJMU REALIZACE ŠKOLNÍHO VÝLETU NEVÁHEJTE REZERVOVAT PROHLÍDKY V JINÝCH DNECH NA NAŠICH TELEFONECH, ČI MAILU  

 

2. července – Roštejnské hry  - již IX. ročník -  šermířská vystoupení a večer představení Noci na Karlštejně 

 

9. července - YIASA - vystoupení tanečníků ze Zimbabwe 

 

20. - 21. srpna – Čekání na jeho výsost Karla IV. - živé obrazy ze života v době našeho slavného vládce 

 

27. srpna – Hradozámecká noc - v rámci celorepublikové akce vás zavede do historie hradu

 

Mimo těchto velkých kulturních akcí čeká v průběhu roku na návštěvníky i další bohatý program. Seznam kulturních akcí je průběžně aktualizován.  

 

Joomla templates by a4joomla