Hrad Roštejn vás zve v roce 2017 na následující akce:

   

13. května  - Roštejnský hodokvas - tradiční akce plná šermířských vystoupení a dalšího programu

 

6. – 7. června –  Pohádkový Roštejn - dva dny plné zážitků pro dětské skupiny s programem v hradě i na nádvoří, ke stažení - plakát a elektronická verze materiálů k přihlášení (str. 1,2,3), v případě zájmu můžeme oba dokumenty poslat i na Váš mail - stačí nás kontaktovat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kromě školních skupin s mohou hlásit i rodiny s dětmi a další dětské kolektivy!  

 

1. července – Roštejnské hry  - již X. ročník -  šermířská klání, historické ležení před hradem 

 

8. + 9. července - Divadelní prohlídky  - DS Karla Čapka Třešť  - po celý víkend oživené prohlídky interiérů hradu 

 

26. srpna – Hradozámecká noc - v rámci celorepublikové akce vás zavede do historie hradu, prohlídky v časech 19.00, 20.00, 21.00 a 22.00 hod

 

V průběhu letních měsíců budou realizovány i noční prohlídky - jejich data budou zveřejněna během února.

Na prohlídky doporučujeme předchozí rezervaci, ty budou spuštěny v průběhu května a června. 

 

NOVINKA

Po úspěšném testu z loňské sezony budeme i letos pokračovat v realizaci nočních prohlídek pro dětské tábory a kolektivy, jejichž datum realizace záleží jen na vzájemné domluvě. Neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 739 382 901, nebo mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Mimo těchto velkých kulturních akcí čeká v průběhu roku na návštěvníky i další bohatý program. Seznam kulturních akcí je průběžně aktualizován.  

 

Joomla templates by a4joomla